BADMINTON Zdrowy Styl Życia

Tabele i Wyniki

wtorek, 15 listopad 2016 14:03

W dniu 12 maja rozegrano mecze:                      

  1. Drabik/Filipowicz – Brusiło/Kurdybacha                         2 ; 1     21:16, 15:21, 15:10
  2. Krysa/Łata – Brusiło/Kurdybacha                                 2 : 0     21:16, 21:10
  3. Drabik/Filipowicz – Kawka/Warzocha                         2 ; 0     21:17, 21:19,
  4. Kasprzyk-Ratajczak Aleksandra – Dawid/Krysa 2 : 0   21:17, 27:25
  5. Dawid K. – Szewel K.                             2 : 0   (walkower)
  6. Krysa K. – Łata K.                        2 ; 0     21:15, 21:16
  7. Łata K. – Brusiło P.                       2 : 0     21:13, 21:19
  8. Krysa K. – Drabik P.                   2 : 0     21:19, 23:21

Runda I. Gra pojedyncza kobiet – wyniki:

  1. Kasprzak-Ratajczyk A. – Szewel K.2 : 021:2, 21:6
  2. Kasprzak-Ratajczyk A. – Koziar M.2 : 021:8, 21:15
  3. Koziar M. – Szewel K.2 : 021;7, 21:11
  4. Dawid K. – Szewel K.2 : 0 21:9, 21:10
  5. Koziar M. – Dawid K.2 : 021:16, 21:11
  6. Kasprzak-Ratajczyk A. – Dawid K. 2 : 0 21:4, 21:8

Runda II. Gra pojedyncza kobiet – wyniki:

  1. Koziar M. – Kasprzak-Ratajczyk A.0 : 210:21, 14:21
  2. Dawid K. – Koziar M.0 : 28:21, 13:21
  3. Dawid K. – Kasprzak-Ratajczyk A.0 : 212:21, 4:21
  4. Szewel K. – Koziar M.                          0 : 2   17:21, 7:21
  5. Dawid K. – Szewel K.                               2 : 0   (walkower)

Gra pojedyncza kobiet – klasyfikacja:

Nazwisko i imię Mecze Punkty Zwycięstwa Porażki Sety Małe punkty
Kasprzak-Ratajczyk Aleksandra 6 18 6 0 12 : 0 252 : 98
Koziar Magdalena 6 12 4 2 8 : 4 213 : 182
Dawid Katarzyna 6 6 2 4 2 : 8 148 : 187
Szewel Karolina 6 0 0 6 0 : 12 84 : 240

Runda I. Gra pojedyncza męska – wyniki:

  1. Warzocha K. – Kabaciński M. 2 : 116:21, 21:7, 15:8
  2. Brusiło P. – Kabaciński M. 2 : 021:12, 21:16
  3. Kawka Z. – Krysa K. 0 : 210:21,13:21
  4. Kawka Z. – Kabaciński M.2 : 023:21, 21:14
  5. Łata K – Kabaciński M1 : 215:21,21:18, 13:15
  6. Drabik P. – Warzocha K.2 : 121:14, 20:22, 15:9
  7. Kawka Z. – Drabik P. 1 : 28:21, 22:20, 10:15
  8. Krysa K. – Kabaciński M. 2 : 021: 7, 21:11
  9. Brusiło P. – Drabik P2 : 021:13, 21:17
  10. Drabik P. – Kabaciński M. 2 : 021:12, 21:14
  11. Krysa K. – Brusiło P. 2 : 121;14, 11:21, 15:8
  12. Krysa K. – Drabik P. 1 : 215:21, 21:18, 11:15
  13. Brusiło P. – Warzocha K. 2 : 021:15, 21:17
  14. Kawka W. – Warzocha K.1 : 221;12, 18:21, 6:15
  15. Brusiło P. – Łata K.2 : 021:13, 21:19
  16. Warzocha K. – Łata K.2 : 021:19, 22:20
  17. Krysa k. – Warzocha K.2 : 021:16, 21;12
  18. Brusiło P. – Kawka W.2 : 021:7, 21:14
  19. Kawka W. – Łata K.1 : 211:21, 21:18, 9:15
  20. Krysa K. – Łata K.2 : 021:8, 21:13
  21. Drabik P. – Łata K.2 : 021:14, 21:9

Runda II. Gra pojedyncza męska – wyniki:

  1. Warzocha K. – Drabik P.1 : 215:21, 21:14, 11:15
  2. Drabik P. – Kawka W.2 : 121:15, 17:21, 15:9
  3. Kawka W. – Warzocha K.2 : 122:20, 21:23, 15:3
  4. Brusiło P. – Warzocha K.2 : 021:10, 21:18
  5. Kabaciński M. – Kawka W.1 : 221:19, 12:21, 5:15
  6. Krysa K. – Brusiło P.2 : 0 22:20, 21:12
  7. Krysa K. Kawka W.2 : 0 21:19, 21:17
  8. Drabik P. – Kabaciński M.2 : 021:11, 21:16
  9. Łata K. – Drabik P.0 : 221:23, 16:21
  10. Łata K. – Kabaciński M.2 : 021:12, 21:10
  11. Łata K. – Warzocha K.2 : 021:14, 29:27
  12. Kabaciński M. – Warzocha K.0 : 214:21, 11:21
  13. Kawka W. – Łata K.0 : 220:22, 18:21
  14. Drabik P. – Brusiło P.1 : 218:21, 22:20, 13:15
  15. Kabaciński M. – Brusiło P.0 : 216:21, 14:21
  16. Krysa K. – Kabaciński M. 2 : 021:19, 21:17
  17. Krysa K. – Warzocha K.1 : 221:19, 10:21, 17;19
  18. Brusiło P. Kawka W.2 ; 021:11, 21:13
  19. Krysa K. – Łata K.                        2 ; 0     21:15, 21:16
  20. Łata K. – Brusiło P.                       2 : 0     21:13, 21:19
  21. Krysa K. – Drabik P.                   2 : 0     21:19, 23:21

Gra pojedyncza męska – klasyfikacja:

Nazwisko i imię Mecze Punkty Zwycięstwa Porażki Sety Małe punkty
Krysa Krzysztof 12 31 10 2 22 : 5 523 : 421
Brusiło Piotr 12 27 9 3 19 : 7 502 : 419
Drabik Piotr 12 23 9 3 17 : 12 557 : 494
Warzocha Krzysztof 12 16 5 7 13 : 17 501 : 527
Łata Krzysztof 12 15 5 7 11 : 15 463 : 473
Kawka Wojciech 12 11 3 9 11 : 19 469 :541
Kabaciński Mirosław 12 4 1 11 4 : 23 374 : 535

Runda I. Gra podwójna męska - wyniki:

  1. Drabik/Filipowicz – Brusiło/Kurdybacha 2 : 121:19, 16:21, 15:5
  2. Drabik/Filipowicz – Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński 2 : 121:18, 22:24, 15:8
  3. Kawka/ Warzocha – Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński1 : 221:18, 15:21, 13:15
  4. Brusiło/Kurdybacha – Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński2 : 021:16, 21:12
  5. Krysa/Łata – Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński2 : 021:15, 21:18
  6. Krysa/Łata – Brusiło/Kurdybacha1 : 218:21, 21:19, 13:15
  7. Drabik/Filipowicz – Kawka/Warzocha2 : 021:19, 23:21
  8. Kawka/Warzocha – Brusiło/Kurdybacha0 : 213:21, 6:21
  9. Krysa/Łata – Kawka/Warzocha 2 : 118:21, 21:10, 18:16
  10. Krysa/Łata – Drabik/Filipowicz2 : 121:18, 18:21, 15:5

Runda II. Gra podwójna męska - wyniki:

  1. Brusiło/Kurdybacha – Kasprzyk-Ratajczak/Kabaciński2 : 0 21:14, 21:15
  2. Brusiło/Kurdybacha – Kawka/Warzocha2 ; 021:13, 21:16
  3. Kasprzyk-Ratajczak/Kabaciński – Kawka/Warzocha0 : 215:21, 12:21
  4. Drabik/Filipowicz - Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński2 : 0 21:15, 21:16
  5. Drabik/Filipowicz – Krysa/Łata2 : 021:14, 21:11
  6. Krysa/Łata – Kawka/Warzocha                               2 : 1   12:21, 21:18, 15:8
  7. Krysa/Łata – Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński           2 : 021:18, 24:22
  8. Drabik/Filipowicz – Brusiło/Kurdybacha                         2 ; 1     21:16, 15:21, 15:10
  9. Krysa/Łata – Brusiło/Kurdybacha                                 2 : 0     21:16, 21:10
  10. Drabik/Filipowicz – Kawka/Warzocha                           2 ; 0     21:17, 21:19,

Gra podwójna męska – klasyfikacja:

Nazwisko i imię Mecze Punkty Zwycięstwa Porażki Sety Małe punkty

Drabik Piotr

Filipowicz Maciej

8 19 7 1 15 : 5 374 : 345

Krysa Krzysztof

Łata Krzysztof

8 16 6 2 13 : 7 364 : 334

Brusiło Piotr

Kurdybacha Stanisław

8 16 5 3 12 : 7 331 : 269

Kawka Wojciech

Warzocha Krzysztof

8 6 1 7 5 : 14 309 : 358

Kasprzak-Ratajczak Aleksandra

Kabaciński Mirosław

8 3 1 7 3 : 15 288 : 362

Runda I. Gra podwójna mieszana – wyniki:

  1. Łata/Łata – Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński0 : 219:21, 17:21
  2. Dawid/Krysa – Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński0 : 219:21, 19:21
  3. Szewel/Kieruzel – Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński2 : 021:10, 21:8
  4. Koziar/Drabik – Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński0 : 214:21, 19:21
  5. Łata/Łata – Szewel/Kieruzel2 : 021:16, 21:19
  6. Dawid/Krysa – Szewel/Kieruzel2 : 021:12, 21:6
  7. Szewel/Kieruzel – Koziar/Drabik0 : 213:21, 15:21
  8. Łata/Łata – Koziar/Drabik2 : 121:19, 21:23, 15:11
  9. Dawid/Krysa – Koziar/Drabik2 : 118:21, 21:15,15:11
  10. Dawid/Krysa – Łata/Łata2 : 0 21:13, 21:5

Runda II. Gra podwójna mieszana – wyniki:

  1. Kaziar/Drabik – Dawid/Krysa1 : 224:22, 20:22, 11:15
  2. Koziar/Drabik - Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński0 : 2 15:21, 16;21
  3. Łata/Łata – Dawid/Krysa2 : 021:5, 21:18
  4. Kasprzak-Ratajczyk/Kabaciński – Łata/Łata2 : 119:21, 21:5, 15:13
  5. Łata/Łata – KasprKoziar/Drabik1 : 219:21, 21:16, 15:11
  6. Kaziar/Drabik – Szewel/Kieruzel2 : 021:6, 21:8
  7. Szewel/Kieruzel – Kasprzyk-Ratajczak/Kabaciński0 : 210:21, 14:21
  8. Szewel/Kieruzel – Łata/Łata0 : 219:21, 16:21
  9. Dawid/Krysa – Szewel/Kieruzel2 : 0(z powodu kontuzji

Daniela Kieruzel)

  1. Kasprzyk-Ratajczak Aleksandra – Dawid/Krysa2 : 0   21:17, 27:25

Gra podwójna mieszana – klasyfikacja:

Nazwisko i imię Mecze Punkty Zwycięstwa Porażki Sety Małe punkty

Kasprzak - Ratajczyk Aleksandra

Kabaciński Mirosław

8 23 8 0 16 : 1 355 : 261

Dawid Katarzyna

Krysa Krzysztof

8 13 5 3 10 : 8 200 : 270

Łata Katarzyna

Łata Krzysztof

8 13 4 4 10 : 9 324 : 317

Koziar Magdalena

Drabik Piotr

8 11 3 5 9 : 11 365 : 347

Szewel Karolina

Kieruzel Daniel

8 0 0 8 0 : 16 162 : 294

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 maj 2017 08:26

Ostatnio dodane

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.